Ponadczasowy prezent

Urodziny, imieniny, Dzień matki, Dzień dziecka, Boże Narodzenie – życie dostarcza nam mnóstwa okazji do obdarowania bliskich i pokazania im, że o nich pamiętamy. Niejednokrotnie w takich momentach stajemy jednak przed problemem, jaki prezent kupić.

Czy wiemy co byłoby przydatne obdarowanemu?

Czy potrafimy trafić z prezentem i wywołać uśmiech na twarzy?

Czy wiemy jak sprawić komuś przyjemność?

Jeśli w głowie brak nam pomysłów albo zwyczajnie nie mamy czasu na chodzenie po sklepach, z pomocą mogą przyjść nam upominki, które zatrzymają czas dla obdarowanego. Pomysłem na taki drobiazg mogą być foto prezenty.

foto prezentyRamki na zdjęcia, w tym te elektroniczne, wysokiej rozdzielczości portrety ukochanych wnuków, foto książki, klasyczne albumy czy kalendarze ze zdjęciami ukochanej będą świetną pamiątką i wyrazem naszych uczuć. Jaki prezent były tak trwałą pamiątką i pozwalałby wracać wspomnieniami do minionych chwil?

W dzisiejszych czasach odchodzi się od klasycznego wywoływania zdjęć. Dzisiaj wszystko można zapisać w pliku elektronicznym, wrzucić na portal internetowy, w chmurę lub przesłać mailem. A co jeśli przez przypadek klikniemy „usuń”? Co jeśli te zdjęcia gdzieś nam jednak przepadną i nie uda się ich odzyskać? Nowoczesne technologie nie mają już tego charakterystycznego klimatu.

Foto prezenty to prezenty, które nie niosą ze sobą takiego ryzyka. Mają niepowtarzalny, tradycyjny charakter, który urzecze niejedną osobę. Taki upominek może być dekoracją naszego domu, a przy okazji przypominać o najbliższych nam osobach. Co zaś najważniejsze taki prezent to przede wszystkim prezent spersonalizowany – przeznaczony dla tej konkretnej osoby. W takim podarunku widać zaangażowanie wręczającego upominek.

zobacz: plfoto